Even Better, Makeup SPF 15

Even Better, Makeup SPF 15

miejsce
w rankingu

3

Even Better, Makeup SPF 15
3.43
opinii: 7
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • nie 2016-03-30 13:38

  2 - 3 godziny podkład wygląda dobrze i za to 2 gwiazdki, potem plackami znika z twarzy, głównie z nosa...

 • kamila 2016-03-01 16:16

  nakładanie podkładu to sama przyjemność!nie tworzy efektu maski, jest lekki a przy tym koryguje drobne niedoskonalosci..

 • Sandra 2016-02-18 15:51

  Podkład bardzo fajny.Nie zapycha, nie ściera, nie roluje na skórze.Cena - jak na produkt z wyższej półki - bajeczna..

 • Bolesny problem

  Bolesny problem

  Czytaj artykuł
  Jak zmotywować się do treningów?

  Jak zmotywować się do treningów?

  Czytaj artykuł
  Objawy niedoboru witamin i minerałów

  Objawy niedoboru witamin i minerałów

  Czytaj artykuł
 • Paulina Natisa 2015-05-17 12:29

  Ogólnie działa pozytywnie , jednak coś mi brakuje w tym środku i samodzielnie zrobiłabym Even Better, Makeup SPF 15 jakoś lepiej tak aby był troszkę mocniejszy. Coś mu brakuje ...

 • Olga 2015-05-17 12:28

  Profesjonalny środek jednak jak dla mnie zdecydowanie za drogi. Powinien być o wiele tańszy to wtedy mogłabym z niego stosować. To co jest teraz to nie polecam!

 • Olivia 2015-05-17 12:28

  Skutecznie dzieki temu teraz można fajnie wyglądać i nie przejmować się sobą publicznie. Działa bardzo dobrze i przede wszystkim nie znika to był priorytet na którym mi bardzo zależało :)

 • Weronika1 2015-05-11 21:50

  Podkład nie robi plam na twarzy, do tego dość naturalnie wygląda ze skórą jasną - moim zdaniem dobrze się też go rozkłada. Nie mam z nim żadnego problemu

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb clinique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Even Better, Makeup SPF 15 został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: spf 15, podkład korygujący, podkład, filtr, fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą preparatu Even Better, Makeup SPF 15 jest Clinique, który również jest wytwórcą takich preparatów jak 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula, Fresh Bloom Allover Colour, All About Eyes Rich, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel, All About Eyes Concealer. Ulotka preparatu Even Better, Makeup SPF 15 jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Even Better, Makeup SPF 15 oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Even Better, Makeup SPF 15 można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Even Better, Makeup SPF 15. Produkt Even Better, Makeup SPF 15 został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-06 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Even Better, Makeup SPF 15 to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Even Better, Makeup SPF 15. Jeżeli dodasz informację na temat specyfiku Even Better, Makeup SPF 15 to z pewnością pomożesz wielu osobom.