Essentials
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Adrianna 2015-08-14 12:08

  Jak dla mnie te dwie fazy wcale nie wyszły Garnierowi na dobre .. Tragedia jak dla mnie :/ Maż jest oleista i tłusta, ciężka w dotyku nawet.

 • Gosia 2015-08-14 12:06

  Nie jest on drogi, a radzi sobie nawet z makijażem wodoodpornym. Już się do niego przyzwyczaiłam :)

 • Katie 2015-08-14 12:05

  Całkiem skuteczny płyn do demakijażu, ma do tego miły zapach :)

 • Zapoznaj się z ulotką Essentials

  Producent:

  GARNIER

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Essentials został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do demakijażu, płyn, płyn do demakijażu, demakijaż oczu, demakijaż ust, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Producentem produktu Essentials jest Garnier, który również jest twórcą takich specyfików jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka preparatu Essentials jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Essentials oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Essentials dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Essentials. Preparat Essentials został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-15 06:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Essentials to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Essentials. Jeżeli dodasz opinię na temat produktu Essentials to z pewnością pomożesz wielu ludziom.