Essence

Essence

miejsce
w rankingu

--

Essence
4.0
opinii: 1
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-04-24 01:17

  Pędzelek jest całkiem dobry, włosie się nie sypie, a do tego jest tania

 • Zapoznaj się z ulotką Essence

  Producent:

  PĘDZELEK DO SMOKEY EYES SMOKEY EYES BRUSH

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Essence został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: twarz, akcesoria kosmetyczne. Wytwórcą preparatu Essence jest Pędzelek do smokey eyes Smokey Eyes Brush, który również jest wytwórcą takich produktów jak Essence. Ulotka specyfiku Essence jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Essence oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Essence można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Essence. Specyfik Essence został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Essence to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Essence. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Essence to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.