Reklama baner
Essence

Essence

miejsce
w rankingu

--

Essence
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Męska pielęgnacja twarzy

Męska pielęgnacja twarzy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-04-24 01:17

  Pędzelek jest całkiem dobry, włosie się nie sypie, a do tego jest tania

 • Zapoznaj się z ulotką Essence

  Producent:

  PęDZELEK DO SMOKEY EYES SMOKEY EYES BRUSH

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Essence został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: twarz, akcesoria kosmetyczne. Wytwórcą preparatu Essence jest Pędzelek do smokey eyes Smokey Eyes Brush, który również jest wytwórcą takich produktów jak Essence. Ulotka specyfiku Essence jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Essence oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Essence można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Essence. Specyfik Essence został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Essence to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Essence. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Essence to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.