Espumisan MAX

Espumisan MAX

miejsce
w rankingu

0

Espumisan MAX
4.31
opinii: 13
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Zycia 2016-11-24 13:55

  U mnie od dawna numer 1

 • Irek 2016-11-18 08:59

  Działa szybo i dobrze na zaparcia, ja polecam

 • Goner 2015-04-02 10:57

  Na moje trawienie działa to znakomicie i teraz już mam o wiele mniejsze problemy. Espumisan MAX spełnia swoją rolę!

 • Sól Epsom dla zdrowia i urody

  Sól Epsom dla zdrowia i urody

  Czytaj artykuł
  Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

  Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

  Czytaj artykuł
  Sposoby wykorzystania orzechów piorących

  Sposoby wykorzystania orzechów piorących

  Czytaj artykuł
 • Tomasz 2015-04-02 10:13

  Wzdęcia miały mi minąć i brzuch miał się zmniejszyć, a tutaj nic takiego się nie stało! Nie polecam bo to nie działa! Szkoda kasy!

 • Michaso 2015-03-22 22:05

  Środek miał mi pomóc na wzdęcia, a doprowadził do tego, że miałem jeszcze większe w pierwszych momentach. Później mi się polepszyło, ale na początku było takie okropne uczucie, że SZOK!

 • Reszka 2015-02-27 20:49

  Nie będę polemizować, Espumisan max jest faktycznie dobrym rozwiązaniem na wzdęcia, warto go mieć przy sobie w razie potrzeby.

 • Lonia 2015-02-26 15:17

  ZAWSZE DZIAŁA

 • Xoxo 2015-02-18 13:16

  Bardzo dobry preparat na wzdęcia i nie uznaję jego zamienników bo po prostu mu nie dorównują i tyle.

 • Kinia 2015-02-12 22:01

  Duża dawka Espumisanu w 1 kapsułce pozwala na łatwe połknięcie leku nawet bez popijania, co pomaga dyskretnie zażyć go w razie potrzeby.

 • Hania 2015-02-06 20:35

  Maksymalna dostępna na rynku zawartość simetikonu w 1 kapsułce - to lubię!:) Bardzo szybko uwalnia od wzdęć.

 • Stenia 2015-02-04 22:40

  Szybko uwalnia od wzdęć, to pierwsza kwestia. Drugą jest cena opakowania, która z powodzeniem mogłaby być troszkę niższa, nie musiałabym kupować po listku.

 • Halina 2015-02-02 22:03

  Ehhh, znów dopadł mnie grzech obżarstwa:( to trochę smutne, że tak bezkarnie mi to przychodzi, bo z Espumisanem przykrych efektów nie ma.

 • Danka 2015-02-02 20:47

  Nareszcie lek na który czekałam! jedna miękka mała kapsułka rzeczywiście działa cuda i uwalnia od wzdęć:)

 • Zapoznaj się z ulotką Espumisan MAX

  Download icon Zobacz ulotkę
  Espumisan MAX

  Producent:

  BERLIN CHEMIE

  Thumb berlin chemie

  Opis:

  Espumisan MAX to wyrób medyczny dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi. Wskazaniem do stosowania kapsułek Espumisan MAX są: wzdęcia, uczucie pełności. Preparat może być również przyjmowany przez pacjentów, którzy przygotowują się do badań diagnostycznych.

  Skład:

  W składzie kapsułek Espumisan MAX znajdują się następujące substancje: symetykon, żelatyna, glicerol, żółcień chinolinowa, czerwony tlenek żelaza.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dorosłym oraz dzieciom powyżej 14. roku życia zaleca się przyjmować 3-5 kapsułek dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - problemy układu pokarmowego

  Produkt Espumisan MAX został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: zaparcia, wzdęcia, trawienie. Producentem specyfiku Espumisan MAX jest Berlin Chemie, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Flavamed, Flavamed Max, Espumisan, Espumisan MAX, Espumisan Easy. Ulotka produktu Espumisan MAX jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Espumisan MAX oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Espumisan MAX można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Espumisan MAX. Specyfik Espumisan MAX został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-02-02 15:36. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Espumisan MAX to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat stosowania Espumisan MAX. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Espumisan MAX to z pewnością pomożesz wielu ludziom.