Entil Ukąszenia

Entil Ukąszenia

miejsce
w rankingu

--

Entil Ukąszenia
4.5
opinii: 2
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Edyta 2016-03-21 12:26

  Dobra cena skuteczny. Preparat dla całej rodziny.

 • vvvv 2016-03-17 10:43

  Do wakacyjnej apteczki niezbędny.Łagodzi w miejscach ukąszenia.Polecam bardzo.

 • Zapoznaj się z ulotką Entil Ukąszenia

  Producent:

  Opis:

  Entil Ukąszenia to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat łagodzi dolegliwości bólowe, które towarzyszą człowiekowi tuż po ukąszeniu owada. Żel łagodzi świąd, łagodzi podrażnienia oraz minimalizuje obrzęk. Entil Ukąszenia łagodzi zaczerwienienia. Preparat przeznaczony jest do stosowania wyłącznie na skórę.

  Skład:

  W składzie żelu Entil Ukąszenia znajdują się następujące substancje: glikol oktylenowy, glikol polietylenowy, glicerol, karbomer, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu nanieść na powierzchnię skóry i delikatnie wmasować. Stosować 2-3 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Ukąszenia

  Preparat Entil Ukąszenia został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: Ukąszenia owadów, Owady, Ukąszenia. Wytwórcą produktu Entil Ukąszenia jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Entil Ukąszenia jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Entil Ukąszenia oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Entil Ukąszenia można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Entil Ukąszenia. Preparat Entil Ukąszenia został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-01 16:31. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Entil Ukąszenia to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Entil Ukąszenia. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Entil Ukąszenia to z pewnością pomożesz wielu ludziom.