Endless Lash Mascara

Endless Lash Mascara

miejsce
w rankingu

--

Endless Lash Mascara
3.75
opinii: 4
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Natka 2016-02-26 10:28

  dobrze wydłuża, podkreśla i daje naturalny efekt.polecam

 • Olivia 2015-08-09 13:08

  Polecam! Efekt większej objętości nadaje się do codziennego użytku. Sam tusz nie jest drogi a jego wydajność jest podobna jak konkurencji. Ma fajny skład, nie sypie się ani rozmazuje. Jak dla mnie bardzo dobre rozwiązanie :)

 • Dominika.T 2015-08-09 13:07

  Niestety, ale samego efektu nie prawie nie widzę. Jest on bardzo mały, nie zwiększa jakość drastycznie objętości naszych rzęs. Drugi raz go raczej nie kupię

 • Co zakwasza organizm? 7 sposobów na odkwaszenie organizmu

  Co zakwasza organizm? 7 sposobów na odkwaszenie organizmu

  Czytaj artykuł
  Trądzik różowaty – najważniejsze informacje

  Trądzik różowaty – najważniejsze informacje

  Czytaj artykuł
  Sól Epsom dla zdrowia i urody

  Sól Epsom dla zdrowia i urody

  Czytaj artykuł
 • Sylwia2 2015-07-06 14:48

  Szczoteczka jest bardzo słaba :/ Do tego tusz słabo wyciąga rzęsy, ja się zawiodłam na nim

 • Zapoznaj się z ulotką Endless Lash Mascara

  Producent:

  ORIFLAME BEAUTY

  Thumb oriflame beauty

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs wydłużający

  Produkt Endless Lash Mascara został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: wydłużający tusz, wydłużający tusz do rzęs, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Producentem produktu Endless Lash Mascara jest Oriflame Beauty, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Wonder Lash Mascara, Gloss Booster, Endless Lash Mascara, Power Shine. Ulotka produktu Endless Lash Mascara jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Endless Lash Mascara oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Endless Lash Mascara dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Endless Lash Mascara. Produkt Endless Lash Mascara został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-15 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Endless Lash Mascara to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Endless Lash Mascara. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Endless Lash Mascara to z pewnością pomożesz wielu ludziom.