Reklama baner
Elgydium Sensitive

Elgydium Sensitive

miejsce
w rankingu

--

Elgydium Sensitive
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Elgydium Sensitive

Producent:

PIERRE FABRE

Thumb pierre fabre

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Elgydium Sensitive został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: zęby wrażliwe. Producentem preparatu Elgydium Sensitive jest Pierre Fabre, który również jest producentem takich specyfików jak Avene Cold Cream, Elancyl Cellu Slim Płaski Brzuch, Elgydium Whitening, Sensigel, Elgydium Sensitive. Ulotka specyfiku Elgydium Sensitive jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Elgydium Sensitive oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Elgydium Sensitive można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Elgydium Sensitive. Produkt Elgydium Sensitive został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-04-20 10:39. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Elgydium Sensitive to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Elgydium Sensitive. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Elgydium Sensitive to z pewnością pomożesz wielu osobom.