Reklama baner
Durex Play Perfect Glide

Durex Play Perfect Glide

miejsce
w rankingu

--

Durex Play Perfect Glide
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-18 16:40

  Bardzo dobry produkt

 • Zapoznaj się z ulotką Durex Play Perfect Glide

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  NeoVaginal Synergio

  5.01 opinii:
  NeoVaginal Synergio to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności...
  czytaj dalej »

  NeoVaginal Synergio to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

  Produkt Durex Play Perfect Glide został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: suchość pochwy, durex, silikonowy, żel intymny. Producentem preparatu Durex Play Perfect Glide jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Durex Play Perfect Glide jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Durex Play Perfect Glide oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Durex Play Perfect Glide można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Durex Play Perfect Glide. Specyfik Durex Play Perfect Glide został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-25 12:21. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Durex Play Perfect Glide to prosimy o napisanie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Durex Play Perfect Glide. Jeżeli napiszesz notkę na temat preparatu Durex Play Perfect Glide to z pewnością pomożesz wielu ludziom.