Durex Lovers Connect

Durex Lovers Connect

miejsce
w rankingu

--

Durex Lovers Connect
0.0
opinii: 0
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

NeoVaginal Synergio

5.01 opinii:
NeoVaginal Synergio to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

NeoVaginal Synergio to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Produkt Durex Lovers Connect został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: dla obojga, żel intymny. Wytwórcą preparatu Durex Lovers Connect jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Durex Lovers Connect jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Durex Lovers Connect oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Durex Lovers Connect można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Durex Lovers Connect. Specyfik Durex Lovers Connect został dodany do naszej bazy w dniu 2015-09-25 13:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Durex Lovers Connect to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Durex Lovers Connect. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku Durex Lovers Connect to z pewnością pomożesz wielu ludziom.