Ducray Kertyol PSO

Ducray Kertyol PSO

miejsce
w rankingu

--

Ducray Kertyol PSO
5.0
opinii: 1
Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Czytaj artykuł
Zimowa ochrona

Zimowa ochrona

Czytaj artykuł
Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-16 15:35

  Działa na tyle skutecznie, że jednocześnie łagodzi wszelakie podrażnienia i jednocześnie nawilżające działanie ma.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb pierre fabre

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Ducray Kertyol PSO został dodany do kategorii Dermokosmetyki wraz z tagami: łojotok, łuszczyca. Producentem preparatu Ducray Kertyol PSO jest Pierre Fabre, który również jest twórcą takich produktów jak Avene Cold Cream, Elancyl Cellu Slim Płaski Brzuch, Elgydium Whitening, Sensigel, Elgydium Sensitive. Ulotka preparatu Ducray Kertyol PSO jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Ducray Kertyol PSO oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Ducray Kertyol PSO można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Ducray Kertyol PSO. Produkt Ducray Kertyol PSO został zapisany do naszej bazy w dniu 2016-03-03 15:46. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Ducray Kertyol PSO to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Ducray Kertyol PSO. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Ducray Kertyol PSO to z pewnością pomożesz wielu ludziom.