Dream Matte Powder

Dream Matte Powder

miejsce
w rankingu

--

Dream Matte Powder
4.67
opinii: 3
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 14:27

  Całkiem przyzwoity kosmetyk

 • Emiliia 2015-04-29 11:40

  U mnie jest w stanie pokryć wszelkie niedoskonałości, bardzo fajny puder. Do tego nie tworzy sztucznej maski oraz nie podkreśla skórek. Jest łatwo dostępny no i cena fajna ;)

 • Ida 2015-04-14 20:11

  Puderek działa na moje ciało i dzięki temu w prosty i szybki sposób mogę zakryć niedoskonałości. Dream Matte Powder działa bardzo skutecznie i dzięki temu cieszę sie, że mam coś na moje ciało!

 • Zapoznaj się z ulotką Dream Matte Powder

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - puder prasowany

  Produkt Dream Matte Powder został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: pudry prasowane, pudry, makijaż. Producentem produktu Dream Matte Powder jest Maybelline, który również jest twórcą takich specyfików jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka produktu Dream Matte Powder jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Dream Matte Powder oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Dream Matte Powder dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Dream Matte Powder. Preparat Dream Matte Powder został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Dream Matte Powder to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat używania Dream Matte Powder. Jeżeli utworzysz recenzję na temat specyfiku Dream Matte Powder to z pewnością pomożesz wielu ludziom.