DKNY Be Delicious EDP

DKNY Be Delicious EDP

miejsce
w rankingu

--

DKNY Be Delicious EDP
4.33
opinii: 3
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Berta 2016-02-18 16:17

  Przepiękny owocowo-kwiatowy zapach.Uwielbiam te perfumy, są jednocześnie lekkie, orzeźwiające, ale i charakterne, nie brakuje im także intensywności.

 • Leonida 2015-04-24 21:46

  Jak dla mnie za drogi jest ten zapach :/ Moim zdaniem, zapach jest fajny i świeży. Także dość długo wersja próbna się utrzymywała :)

 • Aleksandra Witor 2015-04-20 10:26

  Jest to jeden z najlepszych zapachów z którymi miałam doczynienia w swoim życiu. DKNY Be Delicious EDP działa bardzo dobrze i warto jest kupić sobie ten środek ze względu na: 1) Długi czas działania na skórze 2) Cena również jest bardzo dobra. Polecam to, bo bardzo dobrze działa!

 • Zapoznaj się z ulotką DKNY Be Delicious EDP

  Producent:

  DONNA KARAN

  Thumb donna karan

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt DKNY Be Delicious EDP został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą specyfiku DKNY Be Delicious EDP jest Donna Karan, który również jest producentem takich specyfików jak DKNY Be Delicious EDP, Black Cashmere EDP. Ulotka preparatu DKNY Be Delicious EDP jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat DKNY Be Delicious EDP oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat DKNY Be Delicious EDP można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu DKNY Be Delicious EDP. Preparat DKNY Be Delicious EDP został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku DKNY Be Delicious EDP to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania DKNY Be Delicious EDP. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu DKNY Be Delicious EDP to z pewnością pomożesz wielu osobom.