Disnemar Xylo

Disnemar Xylo

miejsce
w rankingu

--

Disnemar Xylo
0.0
opinii: 0
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Disnemar Xylo

Producent:

Opis:

Disnemar Xylo to preparat dostępny w postaci aerozolu do nosa. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób borykających się z przekrwieniem błony śluzowej nosa. Preparat skutecznie zwęża naczynia krwionośne, a tym samym - zmniejsza obrzęk. Ponadto lek ułatwia oddychanie. Disnemar Xylo dostępny jest w postaci wygodnego aerozolu, który daje gwarancję prostej i szybkiej aplikacji!

Skład:

W składzie aerozolu do nosa Disnemar Xylo znajdują się następujące substancje: ksylometazoliny chlorowodorek, woda morska oczyszczona, potasu diwodorofosforan, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 10. roku życia. Zwykle zaleca się stosować 1-2 dawki do każdego otworu nosowego co 10-12 godzin. Należy jednak pamiętać, by nie stosować preparatu więcej niż trzy razy na dobę!

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - niedrożność nosa

Specyfik Disnemar Xylo został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: nawilżanie śluzówki nosa, Ulga, zdrowie, niedrożność nosa. Wytwórcą specyfiku Disnemar Xylo jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Disnemar Xylo jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Disnemar Xylo oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Disnemar Xylo dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Disnemar Xylo. Specyfik Disnemar Xylo został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-27 10:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Disnemar Xylo to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Disnemar Xylo. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Disnemar Xylo to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.