Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup

Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup

miejsce
w rankingu

--

Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup
4.33
opinii: 3
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • sylwia 2016-02-29 16:37

  Naturalne wykonczenie, pol-mat, ocien 020 idealnie stapia sie z moja karnacja. Bardzo wydajny.jestem zadowolona

 • Olga 2015-04-16 21:44

  Podkładzik skutecznie redukuje moje niedoskonałości na skórze i teraz o wiele lepiej mogę się zaprezentować. jedynie co mnie denerwuje to jest to, że znika po kilku godzinach :(

 • Wiolka 2015-04-14 19:46

  Znakomity kosmetyk. Działa po prostu rewelacyjnie na moją skórę. Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup To po prostu cudo i warto jest go stosować. Polecam każdej kobiecie!

 • Zapoznaj się z ulotką Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup

  Producent:

  CHRISTIAN DIOR

  Thumb christian dior

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: podkład nawilżający, podkład mineralny, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup jest Christian Dior, który również jest producentem takich produktów jak Midnight Poison EDP, Miss Dior Cherie EDP, Diorshow Extase Mascara, Diorshow Black Out Mascara, 5-Colour Iridescent Eyeshadow. Ulotka preparatu Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup. Preparat Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup to z pewnością pomożesz wielu osobom.