Dih Max Comfort

Dih Max Comfort

miejsce
w rankingu

--

Dih Max Comfort
4.0
opinii: 2
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • iza 2016-12-15 11:06

  super produkt na zylaki

 • facebook 2015-09-11 12:04

  nie polecam tabletek na zmęczone nogi zdecydowanie lepsze są żele które stosujemy iejscowo i dzieki temu ich skladniki dzialaja tam gdzie maja

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb hasco lek

  Opis:

  Dih Max Comfort to lek dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania tabletek Dih Max Comfort są: nocne kurcze kończyn dolnych, żylaki kończyn dolnych oraz obrzęk nóg. Dih Max Comfort stosowany jest również do objawowego leczenia hemoroidów. Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne i uszczelniające.

  Skład:

  W składzie tabletek Dih Max Comfort znajdują się następujące substancje: diosmina, celuloza mikrokrystaliczna, powidon K 30, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), magnezu stearynian, alkohol poliwinylowy, częściowo zhydrolizowany, makrogol/PEG MW 3350, makrogol 4000 JP, talk, tlenek żelaza czerwony, tlenek żelaza żółty, tytanu dwutlenek.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować jedną tabletkę na dobę - najlepiej w czasie jedzenia.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Dih Skurcz

  5.02 opinii:
  Dih Skurcz to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat wykazuje działanie...
  czytaj dalej »

  Dih Skurcz to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

  Hiposem

  5.02 opinii:
  Hiposem to lek w postaci tabletek. Zawiera on sproszkowane nasienie kasztanowca,...
  czytaj dalej »

  Hiposem to lek w postaci tabletek. Zawiera on sproszkowane nasienie kasztanowca,... czytaj dalej »

  5.02 opinii:

  Dih Max Comfort

  4.02 opinii:
  Dih Max Comfort to lek dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania tabletek Dih Max...
  czytaj dalej »

  Dih Max Comfort to lek dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania tabletek Dih Max... czytaj dalej »

  Aflavic

  3.7617 opinii:
  Aflavic jest lekiem podawanym w przypadku leczenia objawowego wszystkich tych dolegliwości,...
  czytaj dalej »

  Aflavic jest lekiem podawanym w przypadku leczenia objawowego wszystkich tych dolegliwości,... czytaj dalej »

  3.7617 opinii:

  Diohespan Max

  3.6123 opinii:
  Diohespan Max to lek przeznaczony do łagodzenia objawów towarzyszących niewydolności...
  czytaj dalej »

  Diohespan Max to lek przeznaczony do łagodzenia objawów towarzyszących niewydolności... czytaj dalej »

  Specyfik Dih Max Comfort został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, zmęczone nogi. Producentem preparatu Dih Max Comfort jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Dih Max Comfort jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Dih Max Comfort oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Dih Max Comfort można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Dih Max Comfort. Specyfik Dih Max Comfort został zapisany do bazy danych w dniu 2015-09-09 20:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Dih Max Comfort to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Dih Max Comfort. Jeżeli napiszesz opinię na temat specyfiku Dih Max Comfort to z pewnością pomożesz wielu osobom.