Dexem Repair

Dexem Repair

miejsce
w rankingu

--

Dexem Repair
1.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Czytaj artykuł
Zimowa ochrona

Zimowa ochrona

Czytaj artykuł
Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-09-14 23:34

  Nie pomógł,a le też nie zaszkodził. Czytałam dość dobre opinie na jego temat, ale chyba jestem odporna na jego działanie.

 • Zapoznaj się z ulotką Dexem Repair

  Producent:

  Opis:

  Dexem Repair to preparat dostępny w postaci kremu regenerującego. Preparat przeznaczony jest dla pacjentów, którzy borykają się z wypryskami i podrażnieniami skóry. Wskazaniem do stosowania regenerującego kremu Dexem Repair jest: zaczerwienienie, nadmierna suchość, zaczerwienienie, uszkodzenie skóry. Preparat jest bezpieczny dla dzieci i delikatnej skóry niemowląt.

  Skład:

  W składzie kremu regenerującego Dexem Repair znajdują się następujące substancje: żel z Aloe barbadensis, krospolimer galaktoarabinianu i kwasu poliglukuronowego, woda, stearynian etyloheksylu, gliceryna, tlenek cynku, utleniony wosk mikrokrystaliczny, trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy, PEG-30 dipolihydroksystearynian, etyloheksanian cetearylu, mirystynian izopropylu, siarczan magnezu, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, octan tokoferylu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość kremu aplikować na skórę objętą chorobą. Stosować dwa razy dziennie lub - jeśli istnieje potrzeba - częściej.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Dermatologia

  Produkt Dexem Repair został dodany do kategorii Dermokosmetyki wraz z tagami: zdrowie, Dermatologia. Wytwórcą specyfiku Dexem Repair jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Dexem Repair jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Dexem Repair oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Dexem Repair można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Dexem Repair. Specyfik Dexem Repair został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-06 22:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Dexem Repair to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Dexem Repair. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu Dexem Repair to z pewnością pomożesz wielu ludziom.