Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-22 11:16

  POMAGA

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Dernilan to preparat dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji stóp i dłoni. Krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji. Krem wykazuje działanie przeciwzapalne i gojące. Dernilan Krem ułatwia usuwanie zrogowaciałego naskórka.

  Skład:

  W składzie preparatu Dernilan Krem znajdują się następujące substancje: alantoina, nikotynamid, kwas salicylowy, kamfora, polioksyetylenowany alkohol cetylowostearylowy, alkohol stearylowy, kaprylu trójglicerynian, decylu oleinian, parafina ciekła, glicerol E422, karbomer, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość kremu nanieść na stopy i dłonie. Stosować 3-4 razy dziennie.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Dernilan Krem

  5.01 opinii:
  Dernilan to preparat dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji...
  czytaj dalej »

  Dernilan to preparat dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji... czytaj dalej »

  Produkt Dernilan Krem został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, Higiena, usuwanie zrogowaciałego naskórka. Wytwórcą produktu Dernilan Krem jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Dernilan Krem jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Dernilan Krem oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Dernilan Krem można dostać bez recepty.