Dernilan Krem

Dernilan Krem

miejsce
w rankingu

--

Dernilan Krem
5.0
opinii: 1
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-22 11:16

  POMAGA

 • Zapoznaj się z ulotką Dernilan Krem

  Producent:

  Opis:

  Dernilan to preparat dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji stóp i dłoni. Krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji. Krem wykazuje działanie przeciwzapalne i gojące. Dernilan Krem ułatwia usuwanie zrogowaciałego naskórka.

  Skład:

  W składzie preparatu Dernilan Krem znajdują się następujące substancje: alantoina, nikotynamid, kwas salicylowy, kamfora, polioksyetylenowany alkohol cetylowostearylowy, alkohol stearylowy, kaprylu trójglicerynian, decylu oleinian, parafina ciekła, glicerol E422, karbomer, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość kremu nanieść na stopy i dłonie. Stosować 3-4 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - usuwanie zrogowaciałego naskórka

  Dernilan Krem

  5.01 opinii:
  Dernilan to preparat dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji...
  czytaj dalej »

  Dernilan to preparat dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji... czytaj dalej »

  Preparat Dernilan Krem został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, Higiena, usuwanie zrogowaciałego naskórka. Wytwórcą preparatu Dernilan Krem jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Dernilan Krem jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Dernilan Krem oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Dernilan Krem można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Dernilan Krem. Preparat Dernilan Krem został dodany do bazy danych w dniu 2015-08-29 10:24. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Dernilan Krem to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Dernilan Krem. Jeżeli napiszesz opinię na temat specyfiku Dernilan Krem to z pewnością pomożesz wielu osobom.