Dermika Vitamina P Plus

Dermika Vitamina P Plus

miejsce
w rankingu

--

Dermika Vitamina P Plus
0.0
opinii: 0
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Vitaminum A+E Medana

4.310 opinii:
Vitaminum A+E Medana to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w...
czytaj dalej »

Vitaminum A+E Medana to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w... czytaj dalej »

Oli-Femin Q10

3.815 opinii:
Oli-Femin Q10 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się...
czytaj dalej »

Oli-Femin Q10 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się... czytaj dalej »

Specyfik Dermika Vitamina P Plus został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: starzenie się skóry. Wytwórcą specyfiku Dermika Vitamina P Plus jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Dermika Vitamina P Plus jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Dermika Vitamina P Plus oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Dermika Vitamina P Plus dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Dermika Vitamina P Plus. Specyfik Dermika Vitamina P Plus został dodany do bazy danych w dniu 2016-03-10 13:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Dermika Vitamina P Plus to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Dermika Vitamina P Plus. Jeżeli napiszesz opinię na temat preparatu Dermika Vitamina P Plus to z pewnością pomożesz wielu osobom.