Dermesa

Dermesa

miejsce
w rankingu

--

Dermesa
5.0
opinii: 1
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-16 16:06

  Polecam wszystkim,którzy mają problemy z popękaną skórą u rąk,po kilku dniach użytkowania widać efekty leczenia...

 • Zapoznaj się z ulotką Dermesa

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Dernilan

  3.85 opinii:
  Dernilan to lek dostępny w formie maści. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego....
  czytaj dalej »

  Dernilan to lek dostępny w formie maści. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.... czytaj dalej »

  Produkt Dermesa został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: pękające pięty. Producentem preparatu Dermesa jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Dermesa jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Dermesa oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Dermesa można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Dermesa. Specyfik Dermesa został dodany do bazy danych w dniu 2016-03-09 13:39. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Dermesa to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Dermesa. Jeżeli zamieścisz opinię na temat preparatu Dermesa to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.