Dermacol, Make Up Cover

Dermacol, Make Up Cover

miejsce
w rankingu

Dermacol, Make Up Cover
4.2
opinii: 5
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Asia 2016-03-07 09:34

  Uwielbiam za wszystko. Za krycie, za odcień, który dopasował się do mojej skóry idealnie.Polecam!!

 • dianaNaw. 2016-02-29 16:28

  Podkład świetnie kryje. Wystarczy naprawdę minimalna ilość do pokrycia całej twarzy, więc jest bardzo wydajny. Efekt maski znika po nałożeniu bronzera/różu/rozświetlacza.

 • Janita 2015-04-30 20:40

  Ogólnie jest dobry, tylko po kilku godzinach czasami znika i to mnie dobija;/ Nie powinno być az tak. Dzieje się tak około 2/10 dni.

 • Czy rzeczywiście wszyscy mogą korzystać z gainerów?

  Czy rzeczywiście wszyscy mogą korzystać z gainerów?

  Czytaj artykuł
  Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

  Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

  Czytaj artykuł
  Dlaczego warto sięgać po morele?

  Dlaczego warto sięgać po morele?

  Czytaj artykuł
 • Barbis 2015-04-30 20:39

  Jak dla mnie jest to bardzo dobry środek, który pomaga mi w znacznym stopniu przywrócić ładną skórę. Darmacol pomaga mi w tym bardzo skutecznie!

 • Mitka 2015-04-30 20:38

  Moja twarz teraz może wyglądać o wiele lepiej jak użyje Dermacol, Make Up Cover. Jest on dobry jednak tak na prawdę nie zbyt dobrze matuje czasami moje niedoskonałości, ale to rzadko się zdarza!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb barrandov studios

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Dermacol, Make Up Cover został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: podkład kryjący, podkład do twarzy, fluidy, podkłady, makijaż. Producentem produktu Dermacol, Make Up Cover jest Filmstudio Barrandov, który również jest twórcą takich preparatów jak Dermacol, Make Up Cover, Dermacol, Make-Up Cover . Ulotka preparatu Dermacol, Make Up Cover jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Dermacol, Make Up Cover oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Dermacol, Make Up Cover dostępny jest bez recepty.