Dermacol, Make Up Cover

Dermacol, Make Up Cover

miejsce
w rankingu

--

Dermacol, Make Up Cover
4.2
opinii: 5

Kup w sklepie

Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Asia 2016-03-07 09:34

  Uwielbiam za wszystko. Za krycie, za odcień, który dopasował się do mojej skóry idealnie.Polecam!!

 • dianaNaw. 2016-02-29 16:28

  Podkład świetnie kryje. Wystarczy naprawdę minimalna ilość do pokrycia całej twarzy, więc jest bardzo wydajny. Efekt maski znika po nałożeniu bronzera/różu/rozświetlacza.

 • Janita 2015-04-30 20:40

  Ogólnie jest dobry, tylko po kilku godzinach czasami znika i to mnie dobija;/ Nie powinno być az tak. Dzieje się tak około 2/10 dni.

 • 10 sposobów na zmniejszenie ilości spożywanych kalorii.

  10 sposobów na zmniejszenie ilości spożywanych kalorii.

  Czytaj artykuł
  Niezwykłe właściwości pokrzywy zwyczajnej

  Niezwykłe właściwości pokrzywy zwyczajnej

  Czytaj artykuł
  Fibra Vitale - błonnik witalny. Suplement który działa już po 3 dniach!

  Fibra Vitale - błonnik witalny. Suplement który działa już po 3 dniach!

  Czytaj artykuł
 • Barbis 2015-04-30 20:39

  Jak dla mnie jest to bardzo dobry środek, który pomaga mi w znacznym stopniu przywrócić ładną skórę. Darmacol pomaga mi w tym bardzo skutecznie!

 • Mitka 2015-04-30 20:38

  Moja twarz teraz może wyglądać o wiele lepiej jak użyje Dermacol, Make Up Cover. Jest on dobry jednak tak na prawdę nie zbyt dobrze matuje czasami moje niedoskonałości, ale to rzadko się zdarza!

 • Zapoznaj się z ulotką Dermacol, Make Up Cover

  Producent:

  FILMSTUDIO BARRANDOV

  Thumb barrandov studios

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Dermacol, Make Up Cover został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: podkład kryjący, podkład do twarzy, fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą produktu Dermacol, Make Up Cover jest Filmstudio Barrandov, który również jest producentem takich produktów jak Dermacol, Make Up Cover, Dermacol, Make-Up Cover . Ulotka produktu Dermacol, Make Up Cover jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Dermacol, Make Up Cover oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Dermacol, Make Up Cover można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Dermacol, Make Up Cover. Specyfik Dermacol, Make Up Cover został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-02 21:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Dermacol, Make Up Cover to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Dermacol, Make Up Cover. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Dermacol, Make Up Cover to z pewnością pomożesz wielu osobom.