Dermablend Fixateur Poudre

Dermablend Fixateur Poudre

miejsce
w rankingu

--

Dermablend Fixateur Poudre
4.0
opinii: 4
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Gusia 2016-03-01 11:38

  Świetny! Robi wszystko, co producent obiecuje. Matuje, przedłuża trwałość makijażu, nie wysusza cery, nie zapycha porów.

 • Benia 2015-07-07 13:14

  Dla mnie to jest bez sensu, szkoda jest kasy na takie środki. Nic one tak na prawdę nie dają ciekawego i poprzez to tylko marnuje się czas i kase ..

 • Wika 2015-07-07 13:13

  Idealnie na mnie działa i jestem dumna z tego, że udało mi się to znaleźć. Puder działa wzorowo i warto tylko spróbować i przekonasz się jak to jest :)

 • Jak się przygotować do wiosny? - 5 sposobów na dodanie sobie energii!

  Jak się przygotować do wiosny? - 5 sposobów na dodanie sobie energii!

  Czytaj artykuł
  Redukcja a odżywki węglowodanowe

  Redukcja a odżywki węglowodanowe

  Czytaj artykuł
  Dlaczego warto sięgać po morele?

  Dlaczego warto sięgać po morele?

  Czytaj artykuł
 • Wiolka 2015-07-07 13:13

  Dermablend Fixateur Poudre to skuteczny środek który pozwala zachować piękny makijaż. Jeszcze nie widziałam lepszego pudru, któryby mi to umożliwiał!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb vichy

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Dermablend Fixateur Poudre został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: puder utrwalający, pudry sypkie, pudry, makijaż. Producentem produktu Dermablend Fixateur Poudre jest Vichy, który również jest twórcą takich specyfików jak Vichy Neovadiol Kompleks Uzupełniający, Vichy Aqualia Thermal, Vichy Neovadiol Magistral Elixir, Vichy Myokine, Vichy Podexine . Ulotka produktu Dermablend Fixateur Poudre jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Dermablend Fixateur Poudre oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Dermablend Fixateur Poudre dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Dermablend Fixateur Poudre. Specyfik Dermablend Fixateur Poudre został zapisany do bazy danych w dniu 2015-05-15 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Dermablend Fixateur Poudre to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Dermablend Fixateur Poudre. Jeżeli dodasz notkę na temat produktu Dermablend Fixateur Poudre to z pewnością pomożesz wielu osobom.