DepriSan

DepriSan

miejsce
w rankingu

--

DepriSan
3.33
opinii: 3
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olga 2015-07-01 23:23

  Lepiej mogłoby to działać troszkę, bo efekt widać, ale to jednak nie jest to na co liczyłam :( Może będzie lepiej kiedyś..

 • Nika 2015-07-01 23:22

  Za bardzo nie pomogło mi to. KOrzystałam z tego kilka tygodni i nic nie zauważyłam. Moja rodzina może troszkę powiedziała, zę to pomogło ale też bez szału.

 • MIchał P. 2015-07-01 23:22

  Doskonale Przeciwdziała wahaniom nastroju to jest jego największa zaleta. Nic więcej mi nie potrzeba. DepriSan pomaga rzeczywisće!

 • Zapoznaj się z ulotką DepriSan

  Producent:

  A-Z MEDICA

  Thumb az medica

  Opis:

  DepriSan to preparat dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się niezwykle cenne substancje, do których należy zaliczyć: magnez oraz witaminę B6. Obie te substancje zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia oraz korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu nerwowego. DepriSan wpływa również na gospodarkę hormonalną organizmu.

  Skład:

  W składzie kapsułek DepriSan znajdują się następujące substancje: standaryzowany ekstrakt z szafranu, sole magnezowe kwasu cytrynowego, witamina B6.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować jedną kapsułkę rano, drugą kapsułkę wieczorem.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - uspokajajanie,depresja

  Preparat DepriSan został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: uspokajajanie. Producentem preparatu DepriSan jest A-Z Medica, który również jest producentem takich preparatów jak Colon C, Fitodent, Nopal, A-Z Zielony Jęczmień, Zielony Owies. Ulotka specyfiku DepriSan jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat DepriSan oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik DepriSan dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu DepriSan. Preparat DepriSan został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-06-29 15:27. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu DepriSan to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania DepriSan. Jeżeli napiszesz opinię na temat specyfiku DepriSan to z pewnością pomożesz wielu ludziom.