Reklama baner
Deprim

Deprim

miejsce
w rankingu

0

Deprim
4.43
opinii: 7

Kup w sklepie

Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

Czytaj artykuł
Uzależniająca czekolada

Uzależniająca czekolada

Czytaj artykuł
Atopowe zapalenie skóry – pielęgnacja i niwelowanie objawów

Atopowe zapalenie skóry – pielęgnacja i niwelowanie objawów

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ela 2017-02-16 07:41

  Czy Deprim stosuecie po konsultacji z lekarzem?

 • Judyta 2016-12-05 15:08

  Bardzo dobry lek. Zapisał mi internista, po stwierdzeniu nerwicy depresyjnej. I faktycznie już po pierwszej tabletce czułam się dużo lepiej. Jedyne co, to fakt, że mam brać jedną tabletkę na noc i budze się rano i mam sucho w jamie ustnej...bardzo nieprzyjemne uczucie. Jak pójdę następnym razem to zapytam czemu tak się dzieje i czy to coś złego.

 • Opinia użytkownika 2016-11-17 12:39

  dobry w sumie, choc nie mam porownania z inymi

 • Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

  Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

  Czytaj artykuł
  Jakie właściwości posiada miód kwiatowy?

  Jakie właściwości posiada miód kwiatowy?

  Czytaj artykuł
  Dieta a orzechy – które z nich są najbardziej wartościowe?

  Dieta a orzechy – które z nich są najbardziej wartościowe?

  Czytaj artykuł
 • Karolina 2016-03-04 14:30

  nastrój trochę lepszy jakby;-)

 • Norka 2015-07-01 22:33

  Wkońcu deprim pomógł mi szybko wrócić na nogi i już tak nie martwić sie tym co się dzieje w ciągu dnia. Czuje sie o wiele bardziej szczęśliwa i jest super :)

 • Michalina 2015-07-01 22:32

  O tak! Wkońcu to znalazłam. Działa bez dwóch zdań. Efekt jest już po kilku godzinach, no czego chcieć więcej ? :D

 • Surrek 2015-07-01 22:32

  Często jak mam totalnie obniżony nastrój to stosuje ten środek i o wiele lepiej się czuje. To jest to na czym mi zależy :)

 • Zapoznaj się z ulotką Deprim

  Download icon Pobierz ulotkę
  Deprim

  Producent:

  SANDOZ

  Thumb sandoz

  Opis:

  Deprim to lek ziołowy, który wykorzystywany jest w leczeniu depresji. Deprim eliminuje objawy charakterystyczne dla depresji, takie jak: stany obniżonego nastroju, zmniejszenie zainteresowania podejmowaniem codziennych czynności, uczuciem obniżenia energii. 

  Skład:

  Substancją aktywną leku Deprim jest wyciąg z dziurawca, każda tabletka powlekana zawiera 60 mg suchego wyciągu z dziurawca, co odpowiada od 0,05 do 0,25 mg hyperycyny. Rozpuszczalnikiem ekstrakcyjnym jest etanol 60% (v/v).
  Pozostałe składniki preparatu Deprim to: laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, talk, stearynian magnezu, krzemionka koloidalna bezwodna.
  W skład otoczki wchodzą: hypromeloza, barwnik zielony (E104), barwnik niebieski (E142), macrogol 400, tytanu dwutlenek (E 171), wosk Carnauba, talk.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu Deprim powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia dla osób dorosłych wynosi 2 tabletki powlekane 3 do 4 razy na dobę. Dla młodzieży w wieku powyżej 12 lat zaleca się 2 tabletki powlekane 3 razy na dobę, a dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat lek Deprim podawać należy tylko pod kontrolą lekarza, 3 do 4 tabletek powlekanych dziennie, podawanych rano lub w południe.
   

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Deprim. Nie należy podawać leku Deprim dzieciom poniżej 6 roku życia.
  Deprim należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Deprim został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: stres, depresja, uspokajajanie. Producentem specyfiku Deprim jest Sandoz, który również jest producentem takich preparatów jak Linex Forte, Deprim Forte, Deprim, Herpex, Alero. Ulotka specyfiku Deprim jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Deprim oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Deprim można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Deprim. Specyfik Deprim został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-06-29 15:31. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Deprim to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania Deprim. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Deprim to z pewnością pomożesz wielu ludziom.