Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet

Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet

miejsce
w rankingu

--

Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet
3.67
opinii: 3
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Miranda Pawlik 2015-04-30 21:15

  Jak dla mnie to bardzo średni środek i nie mogę dzięki niemu w prosty i szybki sposób zmyć makijażu. Zawsze coś zostaje i nie wiem dlaczego tak się dzieje ;/

 • Wiolka 2015-04-30 21:14

  Nie widziałam lepszego srodka wcześnie do usuwania makijażu niż ten. On ma bardzo duża moc w sobie i bardzo polecam używanie go! Działa perfekcyjnie!

 • Tinkasia 2015-04-30 21:13

  Płyn skutecznie działa i pozwala się pozbyć makijażu. Nie pojawiają się żadne niedoskonałości i cieszę sie, ze mogę z tym środkiem współpracować świetnie!

 • Zapoznaj się z ulotką Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet

  Producent:

  YVES ROCHER

  Thumb yves rocher

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyn do demakijażu, płyn do demakijażu oczu, kosmetyki. Producentem specyfiku Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet jest Yves Rocher, który również jest wytwórcą takich preparatów jak 3 Thes Detoxifiants, Eau Micellaire Demaquillante, Beaute des Pieds, Gommage Pieds Neufs a la Pierre Ponce, Pur Bleuet, Démaquillant Express Yeux, I Love My Planet, Shampooing Brillance, Teint Fluide Zero Default. Ulotka produktu Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet. Specyfik Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet to z pewnością pomożesz wielu ludziom.