Define-A-Lash Mascara

Define-A-Lash Mascara

miejsce
w rankingu

--

Define-A-Lash Mascara
4.5
opinii: 4
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Grażyna 2016-02-18 15:37

  najlepszy jaki miałam...

 • Niki 2015-07-06 21:59

  U mnie ta maskara działa po prostu bezbłędnie. Bardzo mi się ona podoba i jest mega funkcjonalna. Tusz się nie kruszy i zachowuje świetny wygląd przez cały dzień!

 • Olga 2015-04-18 20:13

  Efektu wow nie zapewni, ale nic się z nim nie dzieje w ciągu dnia czy tez na dłuższej imprezie.

 • Środki wpływające na szybsze spalanie tłuszczu

  Środki wpływające na szybsze spalanie tłuszczu

  Czytaj artykuł
  Tradycyjna kuchnia w wersji slow

  Tradycyjna kuchnia w wersji slow

  Czytaj artykuł
  10 powodów dlaczego warto jeść jabłka

  10 powodów dlaczego warto jeść jabłka

  Czytaj artykuł
 • Dominika 2015-04-14 22:19

  Polecam! Dla mnie to bardzo dobry tusz, który rzeczywiście pogrubia i podkreśla rzęsy. U mnie sprawdza się przynajmniej bardzo dobrze :)

 • Zapoznaj się z ulotką Define-A-Lash Mascara

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs wydłużający

  Specyfik Define-A-Lash Mascara został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: wydłużający tusz do rzęs, tusz do rzęs, kosmetyki. Producentem preparatu Define-A-Lash Mascara jest Maybelline, który również jest producentem takich produktów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka produktu Define-A-Lash Mascara jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Define-A-Lash Mascara oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Define-A-Lash Mascara można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Define-A-Lash Mascara. Preparat Define-A-Lash Mascara został dodany do bazy danych w dniu 2015-04-02 21:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Define-A-Lash Mascara to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Define-A-Lash Mascara. Jeżeli dodasz opinię na temat produktu Define-A-Lash Mascara to z pewnością pomożesz wielu ludziom.