Deeply Nourishing, Shower Gel

Deeply Nourishing, Shower Gel

miejsce
w rankingu

--

Deeply Nourishing, Shower Gel
3.33
opinii: 3
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Orner 2015-08-09 10:34

  Jak dla mnie osobiscie to nie podoba mi się ,że to jest takie drogie niż inne środki. Za bardzo to dobrze nie działa także to jest bez sensu..

 • Anix 2015-08-09 10:33

  Pianka działa bardzo dobrze i ogólnie jestem z niej zadowolona. Mi tam cena nie przeszkadza, bo Dove jes świetne!

 • Dominika 2015-04-29 02:22

  Jak najbardziej polecam, sam żel nie jest drogi a bardzo fajnie wpływa na nasze ciało. Do tego ma fajny zapach.

 • Zapoznaj się z ulotką Deeply Nourishing, Shower Gel

  Producent:

  DOVE

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - żel pod prysznic

  Produkt Deeply Nourishing, Shower Gel został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: pianki do mycia ciała, kremy, balsamy, żele pod prysznic, higiena ogólna, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą preparatu Deeply Nourishing, Shower Gel jest Dove, który również jest twórcą takich produktów jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka preparatu Deeply Nourishing, Shower Gel jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Deeply Nourishing, Shower Gel oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Deeply Nourishing, Shower Gel można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Deeply Nourishing, Shower Gel. Produkt Deeply Nourishing, Shower Gel został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Deeply Nourishing, Shower Gel to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania Deeply Nourishing, Shower Gel. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Deeply Nourishing, Shower Gel to z pewnością pomożesz wielu ludziom.