De-makijaż
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Anka65 2015-08-08 10:47

  W prosty sposób można pozbyć się wszystkich nie potrzebnych na skórze bakterii. Bardzo mi się to podoba, bo jest to proste i szybkie w użyciu.

 • Kornelia 2015-04-29 13:56

  Fajny płyn do demakijażu, zmywa skutecznie wszelki makijaż z naszej twarzy.

 • Paulina 2015-04-29 11:31

  Polecam! Płyn jest dość delikatny i nie mam potem żadnych problemów z demakijażem. Do tego fajnie oczyszcza skórę :)

 • Zapoznaj się z ulotką De-makijaż

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat De-makijaż został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyn do demakijażu oczu, demakijaż oczu, demakijaż ust, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą produktu De-makijaż jest Ziaja, który również jest twórcą takich preparatów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka specyfiku De-makijaż jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat De-makijaż oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat De-makijaż można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu De-makijaż . Produkt De-makijaż został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-03-28 22:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku De-makijaż to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania De-makijaż . Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu De-makijaż to z pewnością pomożesz wielu ludziom.