De-makijaż

Kup w sklepie

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Anka65 2015-08-08 10:47

  W prosty sposób można pozbyć się wszystkich nie potrzebnych na skórze bakterii. Bardzo mi się to podoba, bo jest to proste i szybkie w użyciu.

 • Kornelia 2015-04-29 13:56

  Fajny płyn do demakijażu, zmywa skutecznie wszelki makijaż z naszej twarzy.

 • Paulina 2015-04-29 11:31

  Polecam! Płyn jest dość delikatny i nie mam potem żadnych problemów z demakijażem. Do tego fajnie oczyszcza skórę :)

 • Zapoznaj się z ulotką De-makijaż

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat De-makijaż został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyn do demakijażu oczu, demakijaż oczu, demakijaż ust, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą produktu De-makijaż jest Ziaja, który również jest twórcą takich preparatów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka specyfiku De-makijaż jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat De-makijaż oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat De-makijaż można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu De-makijaż . Produkt De-makijaż został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-03-28 22:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku De-makijaż to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania De-makijaż . Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu De-makijaż to z pewnością pomożesz wielu ludziom.