Dax Cosmetics Perfecta Age Control

Dax Cosmetics Perfecta Age Control

miejsce
w rankingu

--

Dax Cosmetics Perfecta Age Control
0.0
opinii: 0
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Dax Cosmetics Perfecta Age Control

Producent:

DAX COSMETICS

Thumb dax

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Dax Cosmetics Perfecta Age Control został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: pod oczy, starzenie się skóry. Wytwórcą specyfiku Dax Cosmetics Perfecta Age Control jest Dax Cosmetics, który również jest producentem takich specyfików jak Dax Cosmetics Perfecta Cera wrażliwa, Dax Men, Dax Cosmetics Fitolift, Dax Cosmetics Aqua Magnes 30+ , Dax Cosmetics Aqua Magnes 40+. Ulotka preparatu Dax Cosmetics Perfecta Age Control jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Dax Cosmetics Perfecta Age Control oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Dax Cosmetics Perfecta Age Control można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Dax Cosmetics Perfecta Age Control. Specyfik Dax Cosmetics Perfecta Age Control został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-19 14:48. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Dax Cosmetics Perfecta Age Control to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Dax Cosmetics Perfecta Age Control. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku Dax Cosmetics Perfecta Age Control to z pewnością pomożesz wielu osobom.