Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub

Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub

miejsce
w rankingu

1

Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub
3.71
opinii: 7
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dorota 2016-02-29 16:18

  Super produkt. Jestem zadowolona. Po regularnym używaniu żelu widać znaczące efekty.

 • Natisa 2015-05-16 12:16

  Bez sensu produkt. Tak na prawdę to on mi wcale nie pomógł i nie czuje jakoś po nim zmian. To jest najbardziej wkurzające w tym wszystkim ;/ No bez sensu ;/

 • Wiotka 2015-05-16 12:15

  Kondycja mojej skóry aktualnie nie pozostawia nic do życzenia. Jest po prostu bezbłędna i bardzo mi się ona podoba cieszę się z tego :) Jest super :)

 • Jak osiągać stawiane sobie cele, czyli co warto wiedzieć o samodyscyplinie

  Jak osiągać stawiane sobie cele, czyli co warto wiedzieć o samodyscyplinie

  Czytaj artykuł
  Jakie wymieniamy sposoby na chrapanie?

  Jakie wymieniamy sposoby na chrapanie?

  Czytaj artykuł
  Zaparcia – wstydliwy problem

  Zaparcia – wstydliwy problem

  Czytaj artykuł
 • Daga 2015-05-13 14:05

  Na ogół działa bardzo dobrze, jednak przerażą mnie cena, abym mogła to stosować cały czas bez żadnych konsekwencji to będzie ciężko. Niestety cena doprowadza do niskiej oceny!

 • mika 2015-05-13 14:03

  Moja skóra teraz o wiele lepiej może sobie poradzić z zaskórniakami i jestem ogólnie zadowolona z niego. Garnier pozwolił skutecznie pozbyć się troszkę trądziku i jest super!

 • Tola 2015-04-18 20:57

  Jak dla mnie to niezastąpiony produkt w domowej pielęgnacji skóry. Dzięki temu mam znacznie mniej wypadków w postaci wyprysków.

 • JoasiaC 2015-04-14 22:07

  Jest dość mocny, na szczęście nie drażni skóry i da się go normalnie stosować. Z tego też powodu mogę go polecić każdemu!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: peeling eliminujący zaskórniki, peelingi mechaniczne, peelingi, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą preparatu Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub jest Garnier, który również jest producentem takich produktów jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka preparatu Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub. Produkt Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub. Jeżeli dołączysz notkę na temat preparatu Czysta Skóra Active (Pure Active), Blackheads scrub to z pewnością pomożesz wielu osobom.