Czysta Skora Active (Pure Active)

Czysta Skora Active (Pure Active)

miejsce
w rankingu

--

Czysta Skora Active (Pure Active)
3.0
opinii: 4
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • wanda 2016-03-22 16:09

  niee dziaałaa!!jedynym plusem jest to, że chłodzi i tyle.

 • Benia 2015-08-13 14:58

  Polecam! pomaga w walce z pojedynczymi wypryskami na twarzy. Dla mnie to doskonała ochrona a jakiegoś wielkiego problemu nie mam.

 • Olla 2015-05-28 20:59

  Mi pomogło to w walce z drobnymi pryszczami, dodam że wyskakiwały mi tylko od czasu do czasu, ale strasznie mnie wkurzały. Za pomocą tej "roleczki" krostki bardzo szybko wysychają i schodzą.

 • Przyczyny łysienia – dlaczego włosy nagle wypadają?

  Przyczyny łysienia – dlaczego włosy nagle wypadają?

  Czytaj artykuł
  Produkty dla wegetarian i nie tylko

  Produkty dla wegetarian i nie tylko

  Czytaj artykuł
  Wpływ pogody na zdrowie, samopoczucie i zachowanie

  Wpływ pogody na zdrowie, samopoczucie i zachowanie

  Czytaj artykuł
 • Alicja 2015-05-28 20:58

  Nie polecam!! W ogóle nie działa :/ Myślałam że przynajmniej uda się u mnie zmniejszyć wypryski na twarzy, ale nic z tego. Ciągle widziałam je na mojej twarzy, ostatecznie izotek załatwił sprawę

 • Zapoznaj się z ulotką Czysta Skora Active (Pure Active)

  Producent:

  GARNIER

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Czysta Skora Active (Pure Active) został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: roll-on, przeciw niedoskonałościom, preparaty punktowe na wypryski, problemy skorne, pielęgnacja specjalna. Producentem preparatu Czysta Skora Active (Pure Active) jest Garnier, który również jest twórcą takich specyfików jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka preparatu Czysta Skora Active (Pure Active) jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Czysta Skora Active (Pure Active) oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Czysta Skora Active (Pure Active) można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Czysta Skora Active (Pure Active). Produkt Czysta Skora Active (Pure Active) został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-04-22 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Czysta Skora Active (Pure Active) to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Czysta Skora Active (Pure Active). Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Czysta Skora Active (Pure Active) to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.