Cyclo 4 Dios

Cyclo 4 Dios

miejsce
w rankingu

--

Cyclo 4 Dios
4.0
opinii: 3
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • tania 2016-04-18 13:45

  mam żylaki, a ten preparat przynosi mi znaczna ulgę.polecam

 • Opinia użytkownika 2016-04-07 12:32

  skuteczne w dobrej cenie...

 • Magda 2016-04-01 10:08

  Na rynku jest wiele różnych specyfików, ale ten mogę polecić.

 • Zapoznaj się z ulotką Cyclo 4 Dios

  Producent:

  Opis:

  Cyclo 4 Dios to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat przeznaczony jest dla osób, które chcą wspomóc funkcjonowanie krążenia żylnego. Kapsułki Cyclo 4 Dios dają gwarancję wzmocnienia napięcia ścian naczyń krwionośnych. W składzie preparatu mogą Państwo znaleźć witaminę C, która wzmacnia naczynia krwionośne i dba o ich regenerację. Ponadto lek Cyclo 4 Dios odświeża, odżywia i przynosi ulgę. Witamina C jest niezbędna, by utrzymać naczynia krwionośne w dobrej kondycji. Osoby z cerą naczynkową oraz rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi na nogach powinny zadbać o to, by ich dieta obfitowała w witaminę C.

  Skład:

  W składzie kapsułek Cyclo 4 Dios znajdują się następujące substancje: mikronizowana frakcja flawonowa, standaryzowany na 8% ruskogenin ekstrakt z ruszczyka kolczastego, witamina C, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, żelatyna, ditlenek tytanu, żółty tlenek żelaza, czerwony tlenek żelaza.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dorosłym zaleca się przyjmować jedną kapsułkę na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - zmniejsza obrzęk nóg

  Preparat Cyclo 4 Dios został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Higiena, zdrowie, zmniejsza obrzęk nóg. Producentem produktu Cyclo 4 Dios jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Cyclo 4 Dios jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Cyclo 4 Dios oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Cyclo 4 Dios dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Cyclo 4 Dios. Specyfik Cyclo 4 Dios został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-29 11:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Cyclo 4 Dios to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Cyclo 4 Dios. Jeżeli dołączysz informację na temat produktu Cyclo 4 Dios to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.