Crystal Noir EDT

Crystal Noir EDT

miejsce
w rankingu

5

Crystal Noir EDT
4.13
opinii: 8

Kup w sklepie

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Tatianka 2016-03-15 15:54

  Perfumy na początku mocne, bardzo, po kilku minutach "stabilizują się" i robią słodkie, ale nie za słodkie. Eleganckie, typowe na wieczór, na randkę.

 • Patka 2016-03-07 11:55

  Zapach na mojej skórze jest wyjątkowo trwały, utrzymuje się nawet do 10 h. Jest niesamowicie erotyczny, uwodzicielski, wręcz pretensjonalny a jednocześnie bardzo zmysłowy.

 • Anna 2016-02-11 10:12

  Bardzo dobry produkt. Zapach przyjemny, nie jest "duszący",utrzymuje się długo. Może być stosowany przez cały dzień.Zdecydowanie polecam tę markę.

 • Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

  Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

  Czytaj artykuł
  Nowa obudowa w iPhone 8

  Nowa obudowa w iPhone 8

  Czytaj artykuł
  Kolorowe soczewki a suchość oka?

  Kolorowe soczewki a suchość oka?

  Czytaj artykuł
 • Natalia 2015-04-30 20:16

  Buteleczka bardzo ładna i ona zawsze powoduje uśmiech na mojej twarzy. Perfum również bardzo ładnie pachnię i bardzo go lubię. POlecam!

 • Mysia 2015-04-17 00:23

  Ja jestem bardzo miło zaskoczona zapchem, jest naprawdę orginalny - chociaż ta cena zabija :/

 • Wiki 2015-04-11 21:07

  Jak dla mnie to nie jest to za bardzo dobry perfum. Ponieważ Crystal Noir EDT to drogi środek, który można na pewno zastąpić tańszym odpowiednikiem!

 • Julia R. 2015-04-11 21:05

  Zapach jest genialny. Nie sądziłam, że będzie az tak pozytywnie na mnie wpływać. Niestety cena jest tylko troszkę za duża, ale ogólnie jest super!

 • Fillisa 2015-04-11 21:05

  Specjalny zapach dla specjalnych kobiet! Crystal Noir EDT pomaga mi zawsze poczuć się lepiej! Teraz każdy zwraca uwagę co to za fajny środek i o to chodzi!

 • Zapoznaj się z ulotką Crystal Noir EDT

  Producent:

  VERSACE

  Thumb versace

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Crystal Noir EDT został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą produktu Crystal Noir EDT jest Versace, który również jest twórcą takich specyfików jak Crystal Noir EDT, Bright Crystal. Ulotka preparatu Crystal Noir EDT jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Crystal Noir EDT oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Crystal Noir EDT można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Crystal Noir EDT. Preparat Crystal Noir EDT został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Crystal Noir EDT to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Crystal Noir EDT. Jeżeli utworzysz informację na temat specyfiku Crystal Noir EDT to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.