Cracking Magic Special Effect Nail Polish

Cracking Magic Special Effect Nail Polish

miejsce
w rankingu

--

Cracking Magic Special Effect Nail Polish
3.0
opinii: 3
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Katie 2015-08-10 12:20

  Efekt tworzy fajny, ale jego wydajność jest minimalna. Dla mnie jest to największy minus tego lakieru.

 • Endżie 2015-08-10 12:16

  Trwałość tego środka jest po prostu zerowa! Nie polecam nikomu. Zaschły glut w środku ..

 • Krysia 2015-08-10 12:15

  Szukałam czegoś co pozwoli mi osiągnąć efekt pęknięcia, mniej-więcej udało się osiągnąć ten efekt. Ja jestem bardzo z niego zadowolona.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Cracking Magic Special Effect Nail Polish został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do paznokci, lakier, lakier do paznokci, kosmetyki. Wytwórcą produktu Cracking Magic Special Effect Nail Polish jest Lovely, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Terra Cotta Compact, Eye Liner Long Lasting, Cracking Magic Special Effect Nail Polish , Baltic Sand, Sunny Blusher. Ulotka preparatu Cracking Magic Special Effect Nail Polish jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Cracking Magic Special Effect Nail Polish oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Cracking Magic Special Effect Nail Polish dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Cracking Magic Special Effect Nail Polish . Specyfik Cracking Magic Special Effect Nail Polish został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Cracking Magic Special Effect Nail Polish to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Cracking Magic Special Effect Nail Polish . Jeżeli utworzysz notkę na temat produktu Cracking Magic Special Effect Nail Polish to z pewnością pomożesz wielu osobom.