COREGA Extra Strong XL

COREGA Extra Strong XL

miejsce
w rankingu

--

COREGA Extra Strong XL
4.0
opinii: 1
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-04 16:19

  Bardzo przydatny dla osób które używają protez

 • Zapoznaj się z ulotką COREGA Extra Strong XL

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt COREGA Extra Strong XL został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: protezy, protezy zębowe, krem do protez, Klej do protez. Wytwórcą preparatu COREGA Extra Strong XL jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu COREGA Extra Strong XL jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat COREGA Extra Strong XL oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik COREGA Extra Strong XL można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu COREGA Extra Strong XL. Produkt COREGA Extra Strong XL został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-20 11:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu COREGA Extra Strong XL to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z COREGA Extra Strong XL. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu COREGA Extra Strong XL to z pewnością pomożesz wielu osobom.