Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation

Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation

miejsce
w rankingu

--

Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation
3.67
opinii: 3

Kup w sklepie

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wioletta W. 2015-05-05 15:29

  Idealny podkład do mojej cery. Dzięki niemu zakryłam wszystkie swoje niedoskonałości i bardzo się z tego cieszę. Daje 5/5!

 • Misia 2015-04-17 12:44

  Jak dla mnie to nie jest dobry podkład, bo bardzo szybko znikały jego części po małych kawałkach jakby. Nie polecam za bardzo!

 • GosiaMała 2015-04-14 21:54

  Bardzo mi przypasował ten podkład - w szczególności biorąc pod uwagę iż w 100% pokrywa wszystkie miejsca, jest bardzo mocny -ale twarz jeszcze nie wygląda sztucznie. Polecam każdemu

 • Zapoznaj się z ulotką Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation

  Producent:

  RIMMEL

  Thumb rimmel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Produkt Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Producentem specyfiku Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation jest Rimmel, który również jest producentem takich produktów jak Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss, Match Perfection Concealer, Renew & Lift, Regenerating Firming Foundation, Scandaleyes Extreme Black Mascara, Scandaleyes Show Off Mascara. Ulotka specyfiku Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation. Produkt Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation to z pewnością pomożesz wielu ludziom.