Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation

Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation

miejsce
w rankingu

--

Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation
3.67
opinii: 3
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wioletta W. 2015-05-05 15:29

  Idealny podkład do mojej cery. Dzięki niemu zakryłam wszystkie swoje niedoskonałości i bardzo się z tego cieszę. Daje 5/5!

 • Misia 2015-04-17 12:44

  Jak dla mnie to nie jest dobry podkład, bo bardzo szybko znikały jego części po małych kawałkach jakby. Nie polecam za bardzo!

 • GosiaMała 2015-04-14 21:54

  Bardzo mi przypasował ten podkład - w szczególności biorąc pod uwagę iż w 100% pokrywa wszystkie miejsca, jest bardzo mocny -ale twarz jeszcze nie wygląda sztucznie. Polecam każdemu

 • Zapoznaj się z ulotką Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation

  Producent:

  RIMMEL

  Thumb rimmel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Produkt Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Producentem specyfiku Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation jest Rimmel, który również jest producentem takich produktów jak Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss, Match Perfection Concealer, Renew & Lift, Regenerating Firming Foundation, Scandaleyes Extreme Black Mascara, Scandaleyes Show Off Mascara. Ulotka specyfiku Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation. Produkt Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation to z pewnością pomożesz wielu ludziom.