Conceive Plus Żel

Conceive Plus Żel

miejsce
w rankingu

--

Conceive Plus Żel
0.0
opinii: 0
Przegląd suplementów pomagających podczas problemów z potencją cz. 3

Przegląd suplementów pomagających podczas problemów z potencją cz. 3

Czytaj artykuł
Rak prostaty- czy jest się czego bać?

Rak prostaty- czy jest się czego bać?

Czytaj artykuł
Skuteczne sposoby wspomagania erekcji po 40-tce

Skuteczne sposoby wspomagania erekcji po 40-tce

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Conceive Plus Żel

Producent:

Opis:

Conceive Plus Żel to lubrykant rekomendowany dla par starających się o potomstwo. Preparat skutecznie wspomaga płodność oraz pozytywnie wpływa na plemniki: zwiększa ich ruchliwość oraz wydłuża żywotność do absolutnego maksimum. Conceive Plus Żel odpowiednio nawilża, co zwiększa doznania partnerów.

Skład:

W składzie żelu Conceive Plus znajdują się następujące substancje: woda, hypromeloza, chlorku sodu, sodu diwodorofosforan,chlorku magnezu, metyloglycerin, fosforanu sodu, chlorek potasu, chlorku wapnia.

Dawkowanie:

Niewielką ilość żelu należy użyć tuż przed planowanym stosunkiem płciowym. Żel może być stosowany kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - ciąża

Conceive Plus Żel

0.00 opinii:
Conceive Plus Żel to lubrykant rekomendowany dla par starających się o potomstwo. Preparat...
czytaj dalej »

Conceive Plus Żel to lubrykant rekomendowany dla par starających się o potomstwo. Preparat... czytaj dalej »

FertilCare

0.00 opinii:
FertilCare to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

FertilCare to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Produkt Conceive Plus Żel został przyporządkowany do kategorii Układ płciowy wraz z tagami: żele, ciąża. Wytwórcą specyfiku Conceive Plus Żel jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Conceive Plus Żel jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Conceive Plus Żel oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Conceive Plus Żel można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Conceive Plus Żel. Specyfik Conceive Plus Żel został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-04 11:23. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Conceive Plus Żel to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat stosowania Conceive Plus Żel. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu Conceive Plus Żel to z pewnością pomożesz wielu ludziom.