Colour Show

Colour Show

miejsce
w rankingu

--

Colour Show
4.0
opinii: 4
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Janina 2016-02-29 14:32

  Mam kolor 421-ni to fiolet ni róż. Do pełnego krycia wystarczają 2 warstwy. Nie potrzeba nawet topa na wierzch, bo lakier pięknie się błyszczy.

 • Fejka 2015-08-06 11:16

  Dla mnie jest to jeden z najgorszych lakierów z którymi miałam okazje współpracować. Nie wiem dlaczego, jednak za szybko schodzi i się zdrapuje ;/

 • Troble 2015-08-06 11:16

  Systematycznie używam Colour Show i muszę powiedzieć, że ten lakier jest jednym z lepszych na rynku. Cena nie jest duża, a jakość jest bardzo dobra ;)

 • Zimowe zaburzenia snu – jak sobie z nimi radzić

  Zimowe zaburzenia snu – jak sobie z nimi radzić

  Czytaj artykuł
  Wodny dylemat – jaką wodę pić, by sobie nie zaszkodzić

  Wodny dylemat – jaką wodę pić, by sobie nie zaszkodzić

  Czytaj artykuł
  Odpowiedz na 7 pytań zanim zaczniesz się odchudzać!

  Odpowiedz na 7 pytań zanim zaczniesz się odchudzać!

  Czytaj artykuł
 • Pati 2015-08-06 11:15

  Kilka lat temu zastosowałam to po raz pierwszy i muszę przyznać, że bardzo dobrze działa to na mnie. Paznokcie są w odpowiedniej kondycji oraz lakier trzyma się długo :)

 • Zapoznaj się z ulotką Colour Show

  Producent:

  EVELINE

  Thumb eveline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do paznokci

  Produkt Colour Show został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: do paznokci, lakiery, lakiery do paznokci, kosmetyki. Wytwórcą produktu Colour Show jest Eveline, który również jest producentem takich specyfików jak Aksamitne Dłonie, Extension Volume 4D False Definition Extra Volume & Carbon Black Mascara , Eveline Lifting Precyzja lasera, Eveline Pearl l Elixir , EvelineHydra Expert. Ulotka specyfiku Colour Show jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Colour Show oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Colour Show dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Colour Show. Specyfik Colour Show został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-22 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Colour Show to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Colour Show. Jeżeli dołączysz opinię na temat specyfiku Colour Show to z pewnością pomożesz wielu ludziom.