Colossal Volum Express Smoky Eyes

Colossal Volum Express Smoky Eyes

miejsce
w rankingu

6

Colossal Volum Express Smoky Eyes
4.33
opinii: 6
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-18 12:34

  Idealnie spełnia moje wymagania

 • Opinia użytkownika 2016-03-31 15:16

  Mój ulubiony

 • Weronika 2016-03-01 16:13

  Przeraziła mnie jego wielka i niegumowa szczoteczka.Szczoteczka jest wygodna, ani razu nie wsadziłam sobie jej do oka.Dobrze pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy. Nie muszę używać zalotki

 • Wodny dylemat – jaką wodę pić, by sobie nie zaszkodzić

  Wodny dylemat – jaką wodę pić, by sobie nie zaszkodzić

  Czytaj artykuł
  Czy zapalenia pęcherza moczowego można dostać od noszenia obcisłych spodni?

  Czy zapalenia pęcherza moczowego można dostać od noszenia obcisłych spodni?

  Czytaj artykuł
  Czystek zamiast zielonej herbaty

  Czystek zamiast zielonej herbaty

  Czytaj artykuł
 • Nikita 2015-08-15 16:27

  Ta szczoteczka jest za gruba .. Przez nią nakładanie tuszu to jakaś masakra, wzięłam inną i jest znacznie lepiej. Tusz jest mocny, na pewne okoliczności nada się w sam raz.

 • Marrison 2015-05-03 23:34

  Fajny tusz do rzęs, nie jest szczególnie drogi, fajnie się go nakłada oraz wydluża znacznie rzęsy. Jest dość mocny, dlatego należy z nim uważać.

 • Agnieszka W. 2015-04-19 14:49

  Skutecznie i szybko pogrubia rzęsy i teraz wyglądam o wiele ładniej. Nie wiem jak kiedyś mogłam tego nie używać. Teraz jest to mój pierwszorzędny środek z którego korzystam. Jest po prostu bezbłędny!

 • Zapoznaj się z ulotką Colossal Volum Express Smoky Eyes

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs pogrubiający

  Produkt Colossal Volum Express Smoky Eyes został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz, pogrubiający tusz do rzęs, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Wytwórcą produktu Colossal Volum Express Smoky Eyes jest Maybelline, który również jest twórcą takich specyfików jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka produktu Colossal Volum Express Smoky Eyes jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Colossal Volum Express Smoky Eyes oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Colossal Volum Express Smoky Eyes dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Colossal Volum Express Smoky Eyes. Specyfik Colossal Volum Express Smoky Eyes został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Colossal Volum Express Smoky Eyes to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Colossal Volum Express Smoky Eyes. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Colossal Volum Express Smoky Eyes to z pewnością pomożesz wielu ludziom.