Colossal Volum Express 100% Black

Colossal Volum Express 100% Black

miejsce
w rankingu

--

Colossal Volum Express 100% Black
4.5
opinii: 4
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Natalia 2016-02-24 11:04

  Według mnie tusze z Maybelline są jedynymi z najlepszych tuszy. Ten wręcz uwielbiam. Po dwóch warstwach moje rzęsy są bardzo długie i grubsze.Cena również jest przystępna, często jest na promocji.

 • Nirvana 2015-06-11 16:54

  Jest to bardzo mocne podkreślenie rzęs, aż byłam w szoku. Jak najbardziej polecam!

 • Mefa 2015-05-11 21:44

  Polecam! U mnie naprawdę podkreśla rzęsy i czyni je bardziej wyraziste. Do teog nie niszczy ich, a przynajmniej ja nie widzę większych różnic u mnie na twarzy.

 • 8 powodów dla których kobiety powinny podnosić ciężary!

  8 powodów dla których kobiety powinny podnosić ciężary!

  Czytaj artykuł
  6 właściwości zdrowotnych gorzkiej czekolady

  6 właściwości zdrowotnych gorzkiej czekolady

  Czytaj artykuł
  Czym jest dieta RAW?

  Czym jest dieta RAW?

  Czytaj artykuł
 • Natros 2015-04-08 22:00

  To jest najlepszy tusz do rzęs z którego miałam okazje korzystać. Nie dość, że znakomicie się trzyma to nie rozmazuje się. Czuje się z nim bardzo dobrze i dobrze, że to działa!

 • Zapoznaj się z ulotką Colossal Volum Express 100% Black

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs

  Produkt Colossal Volum Express 100% Black został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Wytwórcą preparatu Colossal Volum Express 100% Black jest Maybelline, który również jest producentem takich produktów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka specyfiku Colossal Volum Express 100% Black jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Colossal Volum Express 100% Black oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Colossal Volum Express 100% Black można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Colossal Volum Express 100% Black . Produkt Colossal Volum Express 100% Black został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-02 21:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Colossal Volum Express 100% Black to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Colossal Volum Express 100% Black . Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Colossal Volum Express 100% Black to z pewnością pomożesz wielu ludziom.