ColorStay, Stay Natural Makeup

ColorStay, Stay Natural Makeup

miejsce
w rankingu

62

ColorStay, Stay Natural Makeup
3.71
opinii: 7
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ula 2016-02-25 10:22

  Kryje dostatecznie jak dla mnie, nie ciemnieje i nie wazy na twarzy po kilku godzinah. Porpawki niezbedne, ale podstawowe minimum swojej roli spełnia i nie daje efektu maski.Polecam.

 • Janka 2015-05-27 19:57

  W naturalny sposób Stay Natural Makeup pomaga szybko oraz skutecznie odmienić swój wygląd. To jest to na czym mi zależy i zasługuje to na 5!

 • Daria W. 2015-05-27 19:57

  1 to zbyt krytycznie, za złą cenę miałam dać 4!

 • Sześć Rzeczy, Które Muszą Być Na Twojej Siłowni.

  Sześć Rzeczy, Które Muszą Być Na Twojej Siłowni.

  Czytaj artykuł
  Ortodonta legionowo

  Ortodonta legionowo

  Czytaj artykuł
  Zespół niespokojnych nóg - przyczyny

  Zespół niespokojnych nóg - przyczyny

  Czytaj artykuł
 • Daria W. 2015-05-27 19:53

  Skutecznie zakrywa niedoskonałości i poprzez to w szybki oraz efektowny sposób można pokazać się na uczelni. Działa to na mnie dobrze, jednynie cena mnie wkurza ;/

 • Olga 2015-05-27 19:52

  Korzystam z tego od 3 tygodni i niestety to chyba już ostatni dzień. Niestety za bardzo nie działa i poprzez to nie mogę rano się wyrobic ;/

 • Tomcia 2015-05-27 19:51

  O tak! Dawno nie miałam kontaktu z tak dobrym podkładem. Tak to powinno dobrze działać i dzięki temu w szybki sposób będziesz mogła efektownie wyjśc :)

 • Wika 2015-05-27 19:49

  Podkład skutecznie redukuje niedoskonałosci i cieszę się, że mogłam z niego korzystać i mogę nadal korzystać. Działa jak nalezy i oby tak dalej było :)

 • Zapoznaj się z ulotką ColorStay, Stay Natural Makeup

  Producent:

  REVLON

  Thumb revlon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Produkt ColorStay, Stay Natural Makeup został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Producentem produktu ColorStay, Stay Natural Makeup jest Revlon, który również jest twórcą takich specyfików jak PhotoReady Makeup, ColorStay, Stay Natural Makeup, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs, Nail Enamel, Super Lustrous, Lipgloss. Ulotka specyfiku ColorStay, Stay Natural Makeup jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat ColorStay, Stay Natural Makeup oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat ColorStay, Stay Natural Makeup można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu ColorStay, Stay Natural Makeup. Specyfik ColorStay, Stay Natural Makeup został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-06 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku ColorStay, Stay Natural Makeup to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania ColorStay, Stay Natural Makeup. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu ColorStay, Stay Natural Makeup to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.