ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin

ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin

miejsce
w rankingu

42

ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin
3.86
opinii: 7
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-20 12:32

  Podkład idealny na zimę, na lato zdecydowanie za ciężki....

 • Elżbieta 2016-03-07 11:01

  Podkład jest dość cieżki, ale kryje znakomicie. Polecam

 • Celina 2016-02-16 16:12

  Używałam tego podkładu dość długo, byłam zadowolona.

 • Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

  Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

  Czytaj artykuł
  Wiosenne porządki w codziennej diecie

  Wiosenne porządki w codziennej diecie

  Czytaj artykuł
  Jak wybrać dobry spalacz tłuszczu?

  Jak wybrać dobry spalacz tłuszczu?

  Czytaj artykuł
 • Ewka W. 2015-05-06 19:12

  Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin pozawala mi bardzo szybko zmienić swoje skórę i wyglądać pięknie. Warto aby każda kobieta spróbowała tego środka i będzie wiedzieć efekt :)

 • Wikus 2015-05-06 19:11

  Jak dla mnie jest bardzo dobry i pozwala zakryć mi wszystkie swoje niedoskonałości. Oceniam środek pozytywnie bo działa bardzo dobrze i jest super :)

 • Klaudia 2015-04-04 22:18

  Na mnie działa bardzo dobrze i cieszę się, że mogę korzystać z tego środka. Bardzo pomaga mi zakryć niedoskonałości i już nie mam problemu z moją cerą ;)

 • Dominika 2015-04-04 02:31

  Niestety podkład ten jest dość "rzadki" i szybko się rozmazuje. Moim zdaniem wysusza także skórę i blokuje pory, do tego cena nie zachwyca :/

 • Zapoznaj się z ulotką ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin

  Producent:

  REVLON

  Thumb revlon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Preparat ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Wytwórcą specyfiku ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin jest Revlon, który również jest twórcą takich preparatów jak PhotoReady Makeup, ColorStay, Stay Natural Makeup, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs, Nail Enamel, Super Lustrous, Lipgloss. Ulotka produktu ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin . Produkt ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin . Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.