Reklama baner
ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin

ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin

miejsce
w rankingu

--

ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin
4.4
opinii: 5

Kup w sklepie

Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Bernadetta 2016-03-16 12:33

  Polecam! Jestem bardzo zadowolona!!! Odpowiada mi kolor-jest idealny i dobrze kryje!

 • Valentina 2016-02-10 14:15

  Produkt super, idealnie wtapia się w kolor skory. polecam

 • Lupi 2015-04-23 20:56

  Fajny, ale nie do końca wydajny produkt.

 • Szkodliwe dodatki do żywności

  Szkodliwe dodatki do żywności

  Czytaj artykuł
  Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

  Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

  Czytaj artykuł
  Co wpływa na przebarwienia zębów?

  Co wpływa na przebarwienia zębów?

  Czytaj artykuł
 • Wika 2015-04-09 20:36

  Moim zdaniem ten podkład jest bardzo średni i tak na prawdę nie warto jest go stosować. Cena jest bardzo duża to kolejny minus. Za tą cenę można znaleźć w promocji wiele innych lepszych!

 • Hotassa 2015-04-09 20:35

  Jeden z podkładów, który doskonale działa na moją tłustą cerę. Warto jest spróbować, bo redukuje niedoskonałości do minimum!

 • Zapoznaj się z ulotką ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin

  Producent:

  REVLON

  Thumb revlon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Wytwórcą specyfiku ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin jest Revlon, który również jest wytwórcą takich preparatów jak PhotoReady Makeup, ColorStay, Stay Natural Makeup, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs, Nail Enamel, Super Lustrous, Lipgloss. Ulotka specyfiku ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin . Specyfik ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-02 21:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin . Jeżeli utworzysz notkę na temat specyfiku ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin to z pewnością pomożesz wielu osobom.