ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad

ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad

miejsce
w rankingu

--

ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad
4.33
opinii: 3

Kup w sklepie

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ewelina 2015-05-21 21:15

  U mnie te cienie się sprawdziły dobrze, nie widzę po nich większych problemów :) Jak najbardziej polecam!

 • Fiona 2015-04-18 21:21

  Cienie są idealnie matowe, takie jak lubię najbardziej - a do tego kolor na oku jest taki sam jak na palecie, dla mnie super sprawa.

 • Dominika.K 2015-04-14 22:43

  Długo szukałam takich kolorów, odcienie fajnie się ze sobą zlewają i akurat to jest duży plus. Konstystencja też jest fajna jak za tą cenę, nie rozsypują się i nie rozmazuję.

 • Zapoznaj się z ulotką ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad

  Producent:

  REVLON

  Thumb revlon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - cienie do powiek

  Specyfik ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: cienie do powiek, cienie, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad jest Revlon, który również jest producentem takich produktów jak PhotoReady Makeup, ColorStay, Stay Natural Makeup, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs, Nail Enamel, Super Lustrous, Lipgloss. Ulotka produktu ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad. Preparat ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad to z pewnością pomożesz wielu ludziom.