Color Trend, Read My Lips Lipgloss

Color Trend, Read My Lips Lipgloss

miejsce
w rankingu

--

Color Trend, Read My Lips Lipgloss
3.33
opinii: 3
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Magda 2015-08-09 18:38

  Błyszczyk ten ma fajne żywe kolory, nie wysuszają one od razu całych ust. Dla mnie dość dobre rozwiązanie

 • Michalina 2015-08-09 18:37

  Fajnie się go nakłada na usta, pędzelek jest dobrze zrobiony. Konsystencja przypomina "farbki" - przez to szybo wysycha i fajnie trzyma się na ustach.

 • Opinia użytkownika 2015-08-09 18:36

  Błyszczyk jest dość tandetnie wykonany, niestety ale u mnie to strasznie sztucznie wygląda.

 • Zapoznaj się z ulotką Color Trend, Read My Lips Lipgloss

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do ust

  Preparat Color Trend, Read My Lips Lipgloss został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ust, błyszczyk, błyszczyk do ust, kosmetyki. Producentem produktu Color Trend, Read My Lips Lipgloss jest Avon, który również jest wytwórcą takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Color Trend, Read My Lips Lipgloss jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Color Trend, Read My Lips Lipgloss oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Color Trend, Read My Lips Lipgloss można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Color Trend, Read My Lips Lipgloss. Preparat Color Trend, Read My Lips Lipgloss został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Color Trend, Read My Lips Lipgloss to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Color Trend, Read My Lips Lipgloss. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Color Trend, Read My Lips Lipgloss to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.