Color Trend, Kajalstick Double-Ended

Color Trend, Kajalstick Double-Ended

miejsce
w rankingu

--

Color Trend, Kajalstick Double-Ended
4.33
opinii: 3
Męska pielęgnacja twarzy

Męska pielęgnacja twarzy

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-08-06 14:36

  Kredka jest tania i wydajna. Ale za to za łatwo się rozmazuje, chociaż kolor na powiece jest fajny.

 • Lui 2015-08-06 14:35

  Kredka fajnie podkreśla oczy, jest dość łagodna więc nie mam żadnych problemów aby namalować nową linię. Ale za to lubi się czasem rozmazywać.

 • Agata22 2015-06-11 18:27

  Fajnie że jest zakończona z dwóch strony, długo takiej szukałam. Na tej się nie zawiodłam - Polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Color Trend, Kajalstick Double-Ended

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Color Trend, Kajalstick Double-Ended został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: kredki do powiek, do brwi, kredki, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Wytwórcą specyfiku Color Trend, Kajalstick Double-Ended jest Avon, który również jest producentem takich specyfików jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka preparatu Color Trend, Kajalstick Double-Ended jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Color Trend, Kajalstick Double-Ended oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Color Trend, Kajalstick Double-Ended można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Color Trend, Kajalstick Double-Ended. Produkt Color Trend, Kajalstick Double-Ended został dołączony do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Color Trend, Kajalstick Double-Ended to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Color Trend, Kajalstick Double-Ended. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku Color Trend, Kajalstick Double-Ended to z pewnością pomożesz wielu ludziom.