Coldrex Maxgrip C

Coldrex Maxgrip C

miejsce
w rankingu

--

Coldrex Maxgrip C
5.0
opinii: 2
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-23 14:03

  Skutecznie stawia na nogi.

 • Artur 2016-02-24 12:20

  Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Coldrex Maxgrip C

  Producent:

  Opis:

  Coldrex Maxgrip C to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z objawami przeziębienia i grypy, do których należy zaliczyć: gorączkę, ból głowy, dreszcze, ból gardła, bóle kostne, bóle mięśniowe i katar. W składzie preparatu Coldrex Maxgrip C znajduje się paracetamol, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

  Skład:

  W składzie tabletek Coldrex Maxgrip C znajdują się następujące substancje: paracetamol, kofeina, chlorowodorek fenylefryny, wodzian terpinu, kwas askorbowy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 2 tabletki do 4 razy na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowy

  Preparat Coldrex Maxgrip C został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: przeciwgorączkowy, przeciwbólowy. Wytwórcą produktu Coldrex Maxgrip C jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Coldrex Maxgrip C jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Coldrex Maxgrip C oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Coldrex Maxgrip C można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Coldrex Maxgrip C. Preparat Coldrex Maxgrip C został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-09-02 23:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Coldrex Maxgrip C to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Coldrex Maxgrip C. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Coldrex Maxgrip C to z pewnością pomożesz wielu osobom.