Clump Defy Volumising Mascara

Clump Defy Volumising Mascara

miejsce
w rankingu

17

Clump Defy Volumising Mascara
3.83
opinii: 6
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kamila 2016-04-18 16:00

  Są lepsze tusze za mniejsze pieniądze...

 • Kasia 2016-03-30 13:46

  Słaby.Tusz do lekkiego codziennego makijażu.Niestety nie zakupiłabym tego produktu drugi raz..

 • sylwia 2016-03-01 09:38

  Podkręca. Bardzo ładnie podkręca))

 • Propolis - przegląd zalet i sposób wykorzystania

  Propolis - przegląd zalet i sposób wykorzystania

  Czytaj artykuł
  Zimowa ochrona

  Zimowa ochrona

  Czytaj artykuł
  Czy zielona kawa rzeczywiście wspomaga proces odchudzania?

  Czy zielona kawa rzeczywiście wspomaga proces odchudzania?

  Czytaj artykuł
 • Olivia 2015-07-10 17:10

  Jego porównanie jakości do ceny jest bardzo dobre i podoba mi się jego działanie. Jestem zadowolona i cieszę się z tej opcji. daje 4/5!

 • Unka 2015-07-10 17:09

  Jeden z lepszych tuszów z których miałam okazje korzystać. Clump Defy Volumising Mascara szybko pozwala mi wrócić do swojego pięknego wyglądu i jestem z niego bardzo zadowolona :)

 • Ala 2015-04-28 23:50

  Mi ciężko było w ogóle smarować się za pomocą tego tuszu :/ Zupełnie ta szczoteczka mi w tym nie pomaga. Aczkolwiek sam tusz bardzo fajnie się prezentuje i długo utrzymuje

 • Zapoznaj się z ulotką Clump Defy Volumising Mascara

  Producent:

  MAX FACTOR

  Thumb max factor

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs pogrubiający

  Preparat Clump Defy Volumising Mascara został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz pogrubiający do rzęs, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Wytwórcą produktu Clump Defy Volumising Mascara jest Max Factor, który również jest producentem takich preparatów jak False Lash Effect Mascara Waterproof, Xperience, Volumising Mascara, Lash Lift, Masterpiece Transform, Mastertouch Concealer. Ulotka specyfiku Clump Defy Volumising Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Clump Defy Volumising Mascara oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Clump Defy Volumising Mascara można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Clump Defy Volumising Mascara. Preparat Clump Defy Volumising Mascara został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Clump Defy Volumising Mascara to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat używania Clump Defy Volumising Mascara. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Clump Defy Volumising Mascara to z pewnością pomożesz wielu osobom.