Chance Eau Fraiche EDT

Chance Eau Fraiche EDT

miejsce
w rankingu

--

Chance Eau Fraiche EDT
4.6
opinii: 5
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Elżbieta 2016-02-17 15:29

  Zapach jest poprostu cudowny! Próbowałam znaleźć jakiś podobny do niego lecz moje próby były bezskuteczne.

 • Wika 2015-05-13 16:51

  Bardzo lubię ten zapach i jestem zadowolona, że trafiłam na ten perfum dla kobiet. Wpływa na mnie korzystnie i jestem dumna z jego działania!

 • Monika W. 2015-05-13 16:50

  Na początku był wielki BUM na ten środek, jednak po kilku miesiącach wszystko wróciło do normy i teraz ten środek jest średni. Rzetelna ocena to 4/5!

 • Jak szukać przyczyn bólu głowy?

  Jak szukać przyczyn bólu głowy?

  Czytaj artykuł
  Wszystkie sekrety mango

  Wszystkie sekrety mango

  Czytaj artykuł
  Odkwaszanie organizmu w czterech krokach!

  Odkwaszanie organizmu w czterech krokach!

  Czytaj artykuł
 • Barbarka 2015-05-13 16:49

  NAJLEPSZY NAJLEPSZY zapach dla kobiety. Dodatkowo za buteleczka jest taka ładna i pięknie można się nią chwalić. Zapach pozostaje na dłużej i dzięki temu czuje się teraz o wiele lepiej :)

 • Mariczka 2015-05-13 16:48

  Jeden z lepszych środków z których korzystam i tak na prawdę bardzo mnie dowartościowuje ten środek. Na prawdę mi się podoba i cieszę się, że mogę na nim polegać. Daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką Chance Eau Fraiche EDT

  Producent:

  CHANEL

  Thumb chanel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Chance Eau Fraiche EDT został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą produktu Chance Eau Fraiche EDT jest Chanel, który również jest twórcą takich produktów jak Joues Contraste, Chance Eau Fraiche EDT, Inimitable Intense Mascara, Inimitable, Multi-Dimensional Mascara, Rouge Coco Hydrating Creme Lip Colour. Ulotka specyfiku Chance Eau Fraiche EDT jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Chance Eau Fraiche EDT oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Chance Eau Fraiche EDT można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Chance Eau Fraiche EDT. Produkt Chance Eau Fraiche EDT został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-05-06 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Chance Eau Fraiche EDT to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Chance Eau Fraiche EDT. Jeżeli utworzysz informację na temat produktu Chance Eau Fraiche EDT to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.