Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

miejsce
w rankingu

--

Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory
3.5
opinii: 4
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Fotix 2015-04-25 20:48

  Ja jednak widzę bardzo duży plus i dlatego lubię z tego bardzo korzystać. Maseczka wygładzająca i zwężająca pory spełnia swoje zadanie i nic tylko dać jej 5!

 • Marta 2015-04-25 20:47

  Akurat w moim przypadku to bardzo średnio pomaga. Moje pory są i poprzez to twarz jest taka sama i nie ma jakiej kolwiek różnicy na plus. Nie polecam!

 • Jessika 2015-04-25 20:47

  U mnie jest podobnie. Maseczka wygładzająca pory działa jak nalezy i skutecznie je zwężą. Poprzez to mam teraz o wiele mniejszy problem z trądzikiem :)

 • 10 sposobów na zmniejszenie ilości spożywanych kalorii.

  10 sposobów na zmniejszenie ilości spożywanych kalorii.

  Czytaj artykuł
  Uspokajanie niemowlęcia

  Uspokajanie niemowlęcia

  Czytaj artykuł
  Suplementy z acerolą, skuteczne przy niedoborze witaminy C?

  Suplementy z acerolą, skuteczne przy niedoborze witaminy C?

  Czytaj artykuł
 • Gerdzia 2015-04-25 20:44

  Po zastosowaniu tego moja twarz wygląda lepiej i wiem, że ta maseczka pomoże mi stale o wiele lepiej wyglądać. Tak to działa i jest bardzo dobrze. Mam dodatkowo cerę tłustą i jest mi bardzo trudno czasami!

 • Zapoznaj się z ulotką Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

  Producent:

  LIRENE DERMOPROGRAM

  Thumb lirene

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: maseczka wygładzająca pory, maseczka zwężająca pory, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory jest Lirene Dermoprogram, który również jest producentem takich produktów jak Pielęgnacja Oczyszczająca, Delikatnie kremowy żel do mycia twarzy, Aktywne serum antycellulitowe, pielęgnacja oczyszczająca, Delikatnie złuszczający peeling enzymatyczny, Mus samoopalający do twarzy i ciała. Ulotka specyfiku Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory. Produkt Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-15 06:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.