Cellulit Stop

Cellulit Stop

miejsce
w rankingu

--

Cellulit Stop
0.0
opinii: 0
Skuteczne odchudzanie - jak to zrobić?

Skuteczne odchudzanie - jak to zrobić?

Czytaj artykuł
Najpopularniejsze mity odchudzania

Najpopularniejsze mity odchudzania

Czytaj artykuł
Cellulit wodny - pokonaj go skutecznie!

Cellulit wodny - pokonaj go skutecznie!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Cellulit Stop

Producent:

Opis:

Cellulit Stop to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą kontrolować swoją wagę oraz zachować skórę w dobrej kondycji. W składzie suplementu diety Cellulit Stop znajduje się guarana, która poprawia metabolizm lipidów.

Skład:

W składzie suplementu diety Cellulit Stop znajdują się następujące substancje: spirulina, ekstrakt z guarany, ekstrakt z liścia pokrzywy zwyczajnej, żelatyna, woda, E171, E172, ekstrakt ze skrzypu polnego, ekstrakt z zielonej herbaty, kwas hialuronowy, maltodekstryna, E470b.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę 2 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - antycellulitowe

Produkt Cellulit Stop został dodany do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: cellulit, kontrola wagi, metabolizm tłuszczów, antycellulitowe. Producentem specyfiku Cellulit Stop jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Cellulit Stop jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Cellulit Stop oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Cellulit Stop można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Cellulit Stop. Specyfik Cellulit Stop został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-30 14:51. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Cellulit Stop to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Cellulit Stop. Jeżeli dołączysz informację na temat produktu Cellulit Stop to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.